Безкоштовні ігри та слоти в Плей Фортуна - оціни пробні версії

Час на прочитання статті: 2 хвилини 33 секунди

Ви побачили ігровий автомат у залах Play Fortuna. Гарна картинка, на перший погляд, цікава назва, але чи досить цього, щоб запустити слот у режимі на гроші? Ми теж аважаємо, що ні, тому надаємо всім нашим гостям оцінити практично всі ігри на сайті безкоштовно. У більшості апаратів у колекції є ознайомлювальна демо-версія, у якій діють усі функції емулятора.

А от і немає однакових! З більш ніж 570 слотів від 9 виробників у наших онлайн залах, кожний з екземплярів по-своєму унікальний. Хоч цю категорію розваг і поєднують такі загальні характеристики, як барабани й лінії, але є також ряд параметрів, по яких один апарат може кардинально відрізнятися від інших. Навіть якщо взяти ті ж барабани й лінії — розробники люблять експериментувати з їх варіаціями та кількістю.

Припустимо, ви, не замислюючись включили якусь гру, де окрім стандартних символів майже нічого немає, і почали крутити барабан, роблячи реальні ставки. Ви могли попередньо випробувати з десяток інших варіантів і виявити, що є такі складові, як бонусні рівні, подвоювання, ростущі множники, повторні спини, рухаючися по барабану особливі символи й багато чого іншого. Отут ви б задумалися, що, можливо, з таким набором імовірність та обсяги виграшів були б набагато вище, і були б зовсім праві!

Плей Фортуна відіграти безкоштовно

Чи знаєте ви всі різновиди карткових ігр та рулеток?

Окрім слотів, вашій увазі представлені азартні розваги й в інших категоріях: карти, рулетки, відеопокери, лотереї. Скрізь є свої нюанси, з якими варто ознайомитися свідомо, щоб упевнено відіграти на гроші або безкоштовно, а не жати на що потрапило, сподіваючись лише на удачу.

Які обмеження діють на пробну гру?

Крім того, що в якості призу ви отримуєте умовні монети, відмінностей від режиму з реальними коштами немає. Такий же функціонал, інтерфейс та характеристики апаратів. Ви можете відіграти в Плей Фортуна безкоштовно скільки завгодно — немає якогось ліміту на час або кількість спроб.

Виключення становлять емулятори з розділу Джекпоти та Live ігри:

  • В автоматах із прогресивною нагородою постійно росте головний приз, який формується залежно від ставок гравців. Через технічні особливості таких апаратів, реалізувати в них демонстраційний режим досить складно;
  • У лайв-розвагах особливість полягає в тому, що між вами та справжнім дилером встановлюється відеозв'язок (ви бачите круп'є, він вас — ні). Тобто процес іде в реальному часі через що пробну версію зробити також не представляється можливим;
  • Якщо вас зацікавив якийсь емулятор з розділу Джекпоти або Live ігри, ви можете знайти відеоогляд по ньому на Youtube.

Безкоштовні гра в Плей Фортуна

Чи можливо випробувати новинки без депозитів?

Так, будь-яка гра, яка з'явилася в колекції хоч мить назад, доступна для безкоштовного ознайомлення. Крім того, зверніть увагу на ігри з позначкою Hot — їм користувачі приділяють найбільше уваги через унікальні параметри та високу віддачу.

До речі, довідатися про поповнення колекції розваг у Плей Фортуна ви можете в розділі з новинами. А якщо підписані на розсилку від казино, то автоматично будете отримувати повідомлення по електронній пошті о новинках.

Продумуйте стратегію в безкоштовних версіях

Ще одна перевага демонстраційних варіацій ігор — можливість випробувати вже існуючі стратегії або виробити свій метод, щоб потім застосувати його з реальними виплатами. Як бачите, переваг достатньо, так чому б не спробувати прямо зараз?

Дата оновлення контенту: 30.07.2020